Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Alytaus centre atidaryta nauja „Iki“

iki-parduotuveŠiandien Alytuje, adresu Dariaus ir Girėno g. 11, atidaryta nauja prekybos tinklo „Iki“ parduotuvė. Kompaktiška 430 kv. metrų ploto „IKI Express“ parduotuvė orientuota į greitai apsipirkti norintį pirkėją – čia bus visko, ko reikia kasdieniam apsipirkimui. Į naujos parduotuvės įrengimą tinklą valdanti UAB „Palink“ investavo 1,1 milijoną litų. Naujoje parduotuvėje buvo įdarbinta 13 alytiškių.

„Parduotuvė įsikūrusi miesto centre, prie pėsčiųjų alėjos, greta miesto savivaldybės, aplink yra ir nemažai įmonių. Pasirūpinome, kad čia būtų šviežios kavos ir bandelių pusryčiams, „Pagaminta IKI“ jau paruoštų patiekalų pietums ir būtiniausių maisto bei namų apyvokos prekių namams. Tikime, kad ši parduotuvė bus patogi alytiškiams ir padės jiems sutaupyti laiko“, – sako „Iki“ viešųjų ryšių departamento vadovas Andrius Petraitis.

Greito apsipirkimo „IKI Express“ parduotuvės paprastai atidaromos didžiųjų miestų centruose, pagrindinėse gatvėse, šalia biurų ar gyvenamųjų namų. Jų interjeras, asortimentas ir prekių išdėstymas yra orientuotas į greitai apsipirkti siekiančius pirkėjus, kurie dažniausiai čia ateina įsigyti užkandžių, jau paruoštų kulinarijos gaminių, šiltų bandelių ir kavos, kitų kasdienių maisto ir būtiniausių buities prekių.

Antrame pastato aukšte, virš „Iki“ parduotuvės, įsikurs sveiko maisto užkandinė, kuri prekiaus salotomis, sumuštiniais, „žaliais“ vaisių, uogų ir daržovių kokteiliais, organizuos paskaitas apie sveiką gyvenseną.

Prekybos tinklas „Iki“ šiais metais iš viso jau rekonstravo 35 parduotuves, pastatė 4 naujas. Iki metų pabaigos duris planuojama atidaryti dar vieną naują ir tris rekonstruotas „Iki“ parduotuves.

Alytaus.info

(Visited 62 times, 1 visits today)
123456