fbpx
Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Nuo sodinukų iki atrakcionų – „Alytaus rudens gėrybių mugėje”

Rudenį Alytaus miestas šiemet pasitiks ir švęs ypatingai. Rugsėjo 23 dieną S. Dariaus ir S. Girėno gatvė atgis ne pirmus metus iš eilės organizuojamu ir visų laukiamu renginiu ,,Alytaus rudens gėrybių mugė’’. Nuo 10 iki 16 val miesto centre susiburs virš 150 iš visos Lietuvos prekybininkų, o nuotaiką kels pramogų gausa: vaikų lauks ne tik pasijodinėjimas arkliuku ,animatoriai, šaudymas iš lanko, bet ir specialiai atvežti atrakcionai.

Nuo maisto iki sodinukų

S.Dariaus ir S.Girėno gatvę užpildysiantis šurmulingas apsipirkimas dovanos galimybę kiekvienam kažką sau rasti. Čia bus prekiaujama ne tik kaimiškais maisto produktais, lietuvišku maistu, bet ir inventoriumi daržui ar sodui, sodinukais, daigais, dekoratyviais augalais, rankų darbo gaminiais, aksesuarais, drabužiais, buities priemonėmis bei natūraliais gaminiais. Pasiruošimas rudeniui bus platus ir gausus nuo buities iki ūkio reikmenų.

Stebins pramogų gausa

Rugsėjo 23 dieną, sekmadienį, vyksianti ,,Alytaus rudens gėrybių mugė’’ skatins rudenį pasitikti itin linksmai ir nuotaikingai. Miesto gyventojus čia sudomins specialiai atvykstantis kareiviškas automobilius, kuriame bus gaminama kareiviška košė. Didele pramoga renginys taps mažiesiems, kuriuos linksmins animatoriai ,,Linksmas lagaminas’’, pasijodinėti kvies arkliukas, o norintiems išbandyti taiklumą bus galimybė šaudyti iš lanko. Miesto centre įsikurs ir įvairūs atrakcionai: batutai, mašinėlės bei karuselės. Pirmieji 10 vaikų ištarę ,,MYLIU ALYTŲ’’ galės viena iš pramogų pasinaudoti nemokamai! Tad pasitikime šaltuosius sezonus su skambesiu ir puikia nuotaika jau rugsėjo 23 dieną 10-16 S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje.

Organizatoriu informacija

(Visited 20 times, 1 visits today)
123456