Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

SC-FK “AKMENĖ” – “MINIJA” 2:1 (1:1)

fk-minijaPraėjusį savaitgalį „Minija“ žaidė LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių I-ojo rato paskutines rungtynes Naujojoje Akmenėje su SC-FK „Akmenė“ komanda. Rungtynės kretingiškiams prasidėjo gan sėkmingai – po šeimininkų kiek aktyviau sužaistų pirmųjų minučių, „Minijos“ žaidėjai palaipsniui perėmė iniciatyvą ir 34-ąją minutę po Ramūno Grikšo įvarčio išsiveržė į priekį (1:0). Deja, įgytą persvarą kretingiškiai išlaikė vos kelias minutes, kol šeimininkų žaidėjas Nedas Stankus išlygino rezultatą (1:1).
Antrajame kėlinyje komandos žaidė apylygiai ir nei vienai nepavyko perimti žaidimo persvarą į savas rankas. Iki rungtynių pabaigos likus kiek daugiau nei dešimt minučių, SC-FK „Akmenės“ žaidėjas šiurkšiai sužaidė prieš „Minijos“ vieną iš gynėjų, kuris po susidūrimo nebegalėjo tęsti rungtynių, o kadangi „Minija“ jau buvo atlikusi visus keitimus, kretingiškiai rungtynes turėjo baigti mažumoje. Tačiau sėkmingai jų baigti nepavyko – prieš pat teisėjo finalinį švilpuką SC-FK „Akmenė“ komandos žaidėjas Šarūnas Barakauskis išplėšė savo komandai pergalę (2:1).
„Minija“ pabaigė pirmąjį ratą užimdama devintąją vietą, o antrojo rato kovas pradės rugpjūčio 11 d. Šiauliuose rungtynėmis su “Juventa-99”.